Witamy w AutoMotoFan

Witamy w AutoMotoFan

Wysoko kwalifikowanym certyfikowanym serwisie samochodowym.

Wysoko kwalifikowanym certyfikowanym serwisie samochodowym.

avatar-1

Masz pytanie ?

Zadzwoń : +48 698 662 329

lub +48 696 808 659

hero-3
info-7
info-5
service-3

Serwis AutoMotoFan jest jednym z najnowocześniejszych w Przemyślu. Przyjazny i wykwalifikowany personel zadba o zadowolenie naszych klientów. Jesteśmy firmą, która posiada szeroką wiedzę, wieloletnie doświadczenie i niezbędne zaplecze techniczne. Dzięki temu szybko i skutecznie pomagamy naszym klientom w rozwiązaniu wszelkich problemów związanych z eksploatacją samochodów. Serwis oferuje niedrogie i fachowe usługi naprawy samochodów osobowych i dostawczych wszystkich marek i modeli.

* Serwis – Przemyśl, ulica Adama Mickiewicza 65a
* Serwis – Przemyśl, ulica Marii Konopnickiej 25

Zapraszamy do korzystania z usług w serwisach AutoMotoFan, które oferują bardzo atrakcyjne ceny połączone z fachową i rzetelną obsługą. W trosce o Państwa bezpieczeństwo, samochody, w których naprawiany był układ jezdny są sprawdzane na linii diagnostycznej stacji kontroli pojazdów AutoMotoFan.

Podczas trwania naprawy mogą Państwo odpocząć w poczekalni, do dyspozycji zimne i gorące napoje, WiFi, WC.

[fusion_faq filters=”” number_posts=”-1″ post_status=”” cats_slug=”serwis” exclude_cats=”” orderby=”date” order=”DESC” featured_image=”” type=”” boxed_mode=”” border_size=”13″ border_color=”#ffffff” background_color=”” hover_color=”” divider_line=”” title_font_size=”” icon_size=”” icon_color=”” icon_boxed_mode=”” icon_box_color=”” icon_alignment=”” toggle_hover_accent_color=”” hide_on_mobile=”small-visibility,medium-visibility,large-visibility” class=”” id=”” /]