Części zamienne, Serwisy, Stacja Kontroli Pojazdów, Myjnia, Szyby                                 (0-16) 676-05-50; 676-95-50; 676-95-52; 678-88-22Auto-Moto-Fan - Serdecznie witamy Państwa na swoich stronach    aktualności i promocje

o firmie

lokalizacja

kariera

kontakt

marki krajowe

marki zagraniczne

marki francuskie

marki japońskie

busy i mercedesy

szyby samochodowe


Mickiewicza I

Mickiewicza II

Konopnickiej

promocje

stacja kontroli pojazdów

myjnia samochodowaPoczątki istnienia...

Firma Auto-Moto-Fan działa na rynku motoryzacyjnym od stycznia 1991 roku. Początkowo w postaci małego sklepu motoryzacyjnego "Auto-Moto" przy ulicy Zana z częściami do aut krajowych. Następnie do "Auto-Moto" dołączył sklep z częściami do Łady mieszczący się przy Bohaterów Getta, który w późniejszym okresie został przeniesiony do budynku przy ulicy Grunwaldzkiej. 

Czas rozwoju przedsiębiorstwa...

W 2001 roku wybudowana została główna siedziba firmy przy ulicy Mickiewicza. Tym samym asortyment został w całości do niej przeniesiony. W późniejszych latach przy ulicy Mickiewicza 65a dobudowany został serwis samochodowy, a 100m wcześniej wzniesiony został kolejny budynek, w którym mieści się sklep z częściami do samochodów japońskich i francuskich oraz serwis.

Ostatnie lata i miesiące...

W 2007 roku Auto-Moto-Fan wygrał przetarg na upadłe przedsiębiorstwo Instalator przy ulicy Marii Konopnickiej. Obecnie mieści się tam sklep, serwis, stacja kontroli pojazdów, wymiana szyb samochodowych oraz myjnia. Obecnie w posiadaniu firmy są również pojazdy marki Fiat, Volkswagen oraz Seat, dzięki którym części trafiają bezpośrednio do warsztatów samochodowych.

>>>GALERIA FLOTY

Spojrzenie w przyszłość...

Dzisiejszy rynek motoryzacyjny potrzebuje profesjonalnych stacji obsługi, w których czas oczekiwania na usługę stale maleje, a wzrasta jakość obsługi. Nasza firma stara się sprostać dzisiejszym wymaganiom stąd stale poszerzamy nasz asortyment magazynowy, nawiązujemy nowe kontakty handlowe ze sklepami, hurtowniami i serwisami w całej Polsce. Przestarzałe urządzenia i systemy warsztatowe zastępujemy nowymi, posiadającymi wszelkie normy jakości i bezpieczeństwa.